Código Original Radio Renault Media Nav - Radio Code - Desbloqueio de ...

 

رادیوپخش خودرو امروزه به عنوان یک دستگاه چند رسانه ای مورد استفاده در خودرو به یکی از تجهیزات مهم مورد نیاز راننده و سرنشینان مورد استفاده قرار میگیرد .

دستگاه رادیوپخش در خودروهای رنو از این قضیه مستثناء نبوده و در طول مسیر رانندگی یکی از تجهیزات مهم مورد استفاده راننده و سرنشینان میباشد .

در تمامی خودروهای رنو به هر علتی برق در مدار تغذیه رادیوپخش برای دقایقی قطع و مجدداً وصل گردد ، رادیوپخش بصورت پیش فرض در حالت امنیتی ورود کد قرار میگیرد و کاربر میبایست کد فعالسازی رادیوپخش را برای استفاده مجدد از رادیوپخش وارد نماید . (در صورتی که به کد دسترسی باشد )

به ترتیب از خودروهای پایین رده رنو شروع میکنیم و مراحل فعال سازی رادیوپخش خودروهای رنو را به اتفاق یاد میگیریم .

در خودروهای تندر ۹۰ و رنو ساندرو با رادیوپخش بلوپانکت بعد از غیر فعال شدن رادیوپخش به علت تعویض باتری یا برداشتن سرباتری یا نصب مجدد پخش فابریک بلوپانکت ، در صفحه نمایش رادیوپخش بصورت پیش فرض کد 0000 چهار صفر نمایش داده میشود ، شما فقط میبایست جهت راست دکمه ی چهار جهتی سمت راست پنل رادیوپخش را فشار دهید تا پخش رنو تندر ۹۰ یا ساندرو فعال شود .

حال در صورتی که کد بصورت پیش فرض نمایان نشد ، با استفاده از دکمه چهار جهتی هر چهار رقم را صفر قرار دهید ، سپس فقط میبایست جهت راست دکمه ی چهار جهتی سمت راست پنل رادیوپخش را فشار دهید تا پخش رنو تندر ۹۰ یا ساندرو فعال شود .

در صورتی که رادیوپخش بلوپانکت تندر ۹۰ و ساندرو با کد چهار صفر فعال نشد ، میبایست از تعمیرگاه رادیوپخش بخواهید تا با پروگرام نمودن یا تعویض آیسی ای پرام یا آیسی پروگرام این مشکل را برای شما حل کند .Comment récupérer le code radio Renault Mégane

 

در خودروی رنو مگان ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ بعد از تعویض نمودن باتری یا برداشتن سرباتری یا نصب مجدد رادیوپخش یا تعویض فیوز رادیوپخش ، رادیوپخش نیاز به کد فعال سازی خواهد داشت و بهیچ عنوان با کدهای 0000 یا 1111 یا 1234 یا کدهای رُند فعال نخواهد شد .

برای خودروی رنو مگان ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ به دو صورت میتوانید کد فعالسازی منحصر بفرد و اختصاصی خودرویتان را سفارش دهید .

روش اول :

در حالتی که صدای آلارم ورود کد در رادیوپخش شنیده میشود و صفحه نمایش رادیوپخش رنو مگان روی کلمه COD قرار گرفته ، دکمه 1 و 6 را در پنل رادیوپخش بطور همزمان فشار دهید و برای چند ثانیه نگهدارید ، بجای کلمه ی COD یک شناسه چهار رقمی نمایان میشود ، به عنوان مثال T123

، برای سفارش و دریافت فوری کد اختصاصی این شناسه را به سامانه پیامکی 09981053600 پیامک نموده و منتظر پاسخ اپراتور بمانید .

پس از دریافت شناسه رادیوپخش شما پیامک دریافت شناسه برای شما ارسال میگردد .

سپس پیامک راهنمای پرداخت کارمزد برای شما ارسال میگردد ، پس از انجام پرداخت کارمزد با استفاده از پیامک راهنمای پرداخت ، کلمه "واریز شد" را پیامک نمایید ، پس از ۲ تا ۵ دقیقه کد فعالسازی دائمی برای رادیوپخش شما خدمتتان ارسال میگردد .

روش دوم : در صورتی که به روش اول شناسه رادیوپخش رنو مگانِ شما دیده نشد ، شما میبایست رادیوپخش را از محل نصب خود بیرون آورده و تصویر برچسب روی بدنه ی رادیوپخش را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید .

سپس پیام راهنمای پرداخت کارمزد برای شما ارسال میگردد ، پس از انجام پرداخت کارمزد تصویر رسید واریزتان را ارسال نمایید ، پس از ۲ تا ۵ دقیقه کد فعالسازی دائمی برای رادیوپخش شما خدمتتان ارسال میگردد .


 

برای خودروی رنو کپچر ، داستر ، سیمبل ، ترافیک ، اسکالا ، سفران ، کلیو ، توینگو ، کدجار ، داچیا (داشیا) رومانی ، و انواع و اقسام خودروهای سواری دیگر رنو فقط به یک صورت میتوانید کد فعالسازی منحصر بفرد و اختصاصی خودرویتان را سفارش دهید .

در مدلهایی که دارای قاب یا فریم میباشد مانند کپچر ، داستر ، سیمبل ، کلیو ، ترافیک ، ابتدا فریم یا قاب را از داشبورد جدا نمایید ،

برای جدا نمودن فریم یا قاب تزئیناتی کلیپهای ویدیویی مختلفی در یوتیوب و آپارات و نماشا و اینستاگرام و تیک تاک ما موجود میباشد که میتوانید کلیپهای آموزشی را از این پلتفرمها ببینید تا برای باز نمودن رادیوپخش خود نیاز به پرداخت هزینه های اضافی به نصاب یا تعمیرات رادیوپخش نباشد .

آلیاژ مورد استفاده در ساخت فریم یا قاب از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت بالا میباشد و براحتی شکسته نمیشود .

برای جدا نمودن فریم یا قاب تزئیناتی کلیپهای ویدیویی مختلفی در یوتیوب و آپارات و نماشا و اینستاگرام و تیک تاک ما موجود میباشد ( مجموع همه پلتفرما در وبسایت ما موجود میباشد ) که میتوانید کلیپهای آموزشی را از این پلتفرمها ببینید تا برای باز نمودن رادیوپخش خود نیاز به پرداخت هزینه های اضافی به نصاب یا تعمیرات رادیوپخش نباشد .

آلیاژ مورد استفاده در ساخت فریم یا قاب از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت بالا میباشد و براحتی شکسته نمیشود .

برای جدا نمودن قاب یا فریم از یک کاردک یا تیغه یا ابزاری شبیه به اینها ترجیحاً از جنس پلاستیک باشد استفاده نمایید تا بر روی بدنه ی داشبورد شما خط و خش نیفتد و در کل فریم و داشبورد شما آسیبی نبیند .

پس از جدا نمودن قاب یا فریم ، معمولا چهار یا شش پیچ وجود دارد که شما میبایستی پیچها را با پیچ کوشتی یا آچار ستاره ای تی ۲۰ باز کنید .

بعد باز کردن پیچها پنل رادیوپخش آزاد شده و شما میتوانید دستگاه رادیوپخش را از محل نصب خود در داشبورد بیرون بیاورید

برای سفارش کد تصویر برچسب بارکد روی بدنه ی فلزی رادیوپخش را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید . 

برچسب بارکد مانند شکل زیر میباشد :  

کد ضبط انواع رنو | پیامک 09981053600 | کد ضبط رنو کپچر

.

در تمامی رادیوپخشهای شرکت رنو که پنل رادیوپخش کوچک و دکمه دار باشد ، چهار سوراخ در چهار گوشه پنل رادیوپخش قرار گرفته که با استفاده از چهار تکه سیم مفتول یا سنجاق یا شبیه به آن ، میتوانید پنل رادیوپخش را آزاد نموده و بصورت کشویی پخش را از محل نصب بیرون بیاورید .

 

 

با قرار دادن چهار سنجاق یا سیم مفتول در چهار سوراخ و با فشردن چهار سنجاق یا چهار تکه سیم مفتول به سمت داخل ، پنل آزاد میگردد ، و میتوانید دستگاه رادیوپخش را بیرون بیاورید .

 

Comment demonter l'autoradio de la megane 2 ? La réponse est sur ...

 

در تمامی مدلهای رادیوپخش رنو یک لیبل یا برچسب بر روی بدنه ی رادیوپخش چسبانده شده ، در قسمت پایین برچسب بارکد روی بدنه فلزی رادیوپخش یک شناسه 15 رقمی نوشته شده
مثال : 281156240RTA123
در برخی موارد شناسه بارکد پخش شما 10 رقمی میباشد به این صورت : 281156240R
که میبایست برچسب 10 رقمی را از روی لیبل جدا کنید ، شناسه 15 رقمی پخش زیرِ آن درج شده است .
سپس این شناسه 15 رقمی را به شماره همراه همین آگهی پیامک نمایید و منتظر پاسخ تایید دریافت اپراتور بمانید .

✳️ بدون نیاز به مراجعه حضوری
✳️ ارائه کد دائمی و تضمینی
✳️ فعالسازی انواع پخش لمسی و دکمه دار
✳️ فعالسازی پخش خودروهای رنو داخلی و وارداتی
✳️ ضمانت بازگشت وجه
✳️ پاسخگویی و پشتیبانی آنلاین
✳️ پذیرش مراجعات بین المللی از تمام کشورها