سئوال : آیا من هربار که باتری را تعویض میکنم یا سرباتری را برمیدارم و مجدد متصل میکنم باید از شما کد بگیرم ؟

پاسخ : خیر . شما فقط یکبار کد رادیوپخش خود را میبایست سفارش دهید و از همان کد برای دفعات بع میتوانید استفاده بفرمایید . 

 

سئوال : چطور به شما اعتماد کنم و آیا کدی که به من میدهید پخش را فعال میکند ؟

پاسخ : وبسایت ما بر بستر سرور داخلی با پسوند .ir همراه با گواهی امنیتی SSL و احراز هویت بارگزاری و ساخته شده است . همچنین صفحه های رسمی ما در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام با بیش از 100K دنبال کننده و ایده ها و نظرات و پیشنهادات و کامنتهای مراجه کنندگان خود گویای اعتماد مراجعه کنندگان عزیز و گرامی میباشد . 

در هر صورتی که پخش شما فعال نشد  با ارائه مستندات شما از طریق واتساپ وجه پرداختی شما عودت داده میشود . 

 

سئوال : چه دلایلی باعث میشود رادیوپخش رنو از کار بیفتد و نیاز به کد خواهد بود ؟

پاسخ : دلایل برقی مانند تعویض باتری خودروی رنو ، قطع و وصل لحظه ای جریان باتری مانند برداشتن و اتصال مجدد سرباتری ، سوختن فیوزهای مربوط به کابین بر اثر اتصالات موجود در جریان مدار رادیوپخش ، تعویض رادیوپخش و نصب مجدد رادیوپخش اصلی خودروی رنو

 

سئوال : آیا رادیو پخش رنو با کدهای رُند مانند 1111 یا 1234 و 0000 فعال میگردد ؟ 

پاسخ :  خیر ، اما در این رابطه فقط یک استثناء وجو دارد . تنها رادیوپخش برند Blaupunkt مورد استفاده در خودروی رنو تندر 90 و رنو ساندرو و ساندرو استپ وی با کد 0000 چهار صفر فعال میگردد .

 

سئوال : آیا شما رادیوپخش خودروهای رنوی وارداتی یا خارج از کشور را میتوانید آنلاک و فعال نمایید ؟

پاسخ : بله ، در صورتی که شما از محصولات رنو استفاده نمایید ، چه داخلی و چه خارجی ، میتوانید تنها با ارسال تصویر بارکد بدنه ی رادیوپخش به واتساپ بیزنس ما ، کد فعالسازی دائمی و مَستر رادیوپخش خود را سفارش دهید و بلافاصله پس از پرداخت کارمزد ، کد فعالسازی خود را دریافت نمایید . 

 

سئوال :  کارمزد فعالسازی هر دستگاه رادیوپخش چقدر است؟ 

پاسخ : کارمزد فعالسازی با ارائه کد آنلاک دائمی برای هر دستگاه رادیوپخش تا پایان سال 1402 به مبلغ 200 هزار تومان انجام میگردد . و از 1/1/1403 به مبلغ 250,000 تومان محاسبه میگردد . 

توجه بفرمایید این کارمزد مربوط به سال 1401 بوده و تا بحال افزایش کارمزد نداشته ایم ، با ذکر این نکته که آنلاک هر دستگاه رادیوپخش رنو در اروپا با کارمزد 12 تا 15 یورو بصورت متغیر انجام میپذیرد . 

 

سئوال :  کارمزد فعالسازی رادیوپخش چقدر است و چطور پرداخت کنم ؟ 

پاسخ : کارمزد فعالسازی رادیوپخش شما با کد فعالسازی اختصاصی  و دائمی با مبلغ 250 هزار تومان انجام میگردد که بصورت کارت به کارت میتوانید واریز بفرمایید و راهنمای پرداخت در صفحه اول موجود میباشد . 

 

سئوال :  آیا امکان دارد کدی که شما ارسال میکنید رادیوپخش من را فعال نکند ؟

پاسخ : با توجه به 12 سال سابقه در خصوص آنلاک رادیوپخش انواع خودروی رنو باید بگوییم  خیر

تنها در صورتی که شما تا 30 بار کد اشتباه وارد نموده باشید ، احتمال عدم پذیرش کد آنلاک از سوی آی سی پروگرام رادیوپخش وجو خواهد داشت ، اما در هر صورتی که رادیوپخش شما با کد ارسالی فعال نگردد ، وجه واریزی شما خدمتتان استرداد میگردد . 

سئوال :  آیا خودم میتوانم باری دسترسی به لیبل بارکد رادیوپخش را از محل نصب بیرون بیاورم  ؟

پاسخ : اگر کمی فنی هستید و فکر میکنید میتوانید این کار را انجام دهید از کانال آپارات ، نماشا ، اینستاگرام ، تیک تاک و همچنین یوتیوب ما آموزشهای تصویری در این خصوص را ببینید ،سپس اقدام نمایید و در صورتی که فکر میکنید خود به تنهایی از عهده این کار برنمی آیید میتوانید از یک نصاب رادیوپخش یا تزئینات خودرو کمک بگیرید ، اما بخاطر داشته باشید ما آموزشهای زیادی در این خصوص در پیج و کانالهای یاد شده منتشر نموده ایم تا شما هزینه بیشتری را متحمل نشوید و خود پخشتان را از محل نصب بیرون بیاورید . 

 

سئوال : آیا من از دیگر کشورها میتوانم کد رادیوپخش رنو را سفارش دهم ؟

پاسخ :  بله . هیچ محدودیتی در این رابطه نمیباشد 

 

 

سئوال : شناسه بارکد رادیوپخش باید چند رقم باشد ؟

پاسخ :  حتما میبایست 15 رقم باشد

به عنوان مثال به این صورت  :  2811666230RTY123

دقت بفرمایید ، اگر شناسه بارکد رادیوپخش شما 10 رقمی بود ، به عنوان مثال 281156240R  یا  281155536R و مانند اینها بود ، لیبل یا برچسبی که این 10 رقم را شامل میشود و از جنس کاغذ میباشد از روی لیبل بزرگتر جدا کنید ، شناسه 15 رقمی در زیر آن قرار گرفته که با آن لیبل کاغذی کوچکتر پوشانده شده است . 

 

سئوال :  رمز ضبط رنو مگان من 3687 هستش و از شما گرفتم چرا هرچی میزنم فعال نمیشه ؟

پاسخ :  کد را با استفاده از دکمه های 1234 وارد نموده سپس دکمه 6 را ثابت نگهدارید . این روش خاص رادیوپخشهای دکمه دار و غیر لمسی هستش . 

سئوال :  کد ضبط تندر 90 و ساندرو چیه ؟ 

پاسخ :  برای رادیوپخش برند بلوپانکت که فقط بر روی خودروهای تندر 90 و پارس تندر و رنو ساندرو تعبیه شده بصورت پیشفرض کد چهار صفر میباشد . به این صورت که هر چهار رقم را صفر قرار میدهیم و با جهت سمت راست دکمه چهار جهتی روی پنل کد را تایید میکنیم .

( این مطلب را در هیچ سایتی پیدا نخواهید کرد wink )