سفارش کد رادیوپخش رنو کپچر و دیگر مدلهای رنو با پنل لمسی یا دکمه دار پنل بزرگ :

 

در مرحله اول نیاز به تصویر بارکد رادیوپخش میباشد که برای دسترسی به بارکد رادیوپخش لازم است رادیوپخش از محل نصب بیرون آورده شود تا به این بارکد دسترسی پیدا کنید .

Renault Captur 2014 - 2016 | Aerpro

همانطور که میبینید یک کاور تزئیناتی دورتادور رادیوپخش خودروهای رنو کپچر داستر سیمبل کلیو و برخی نمونه های دیگر را پوشش میدهد .

Renault Captur - Demontage auto - Reclycar de Boer

 

Maps | Updates | Renault EASY CONNECT

 ابتدا میبایست این کاور تزئیناتی را از داشبورد جدا کنیم . 

Renault CLIO 4 ANDROID WIFI 4G 3G Car radio GPS Mirrorlink Waze Iphone ODB2  Bluetooth IPOD TV DVBT - Autoradio-gps-discount

برای جدا سازی این کاور میتوانید با توجه به نوع خودرو و نوع مدل این کاور به دو صورت آن را جدا نمود . 

Ramka radia konsola Renault Clio IV za 500 zł z Warszawa - Allegro.pl -  (9118348360)

 

RENAULT CLIO IV LIFT OBUDOWA RAMKA RADIA * - 9154548875 - oficjalne  archiwum Allegro

 

اگر بدون هیچ ابزاری میخواهید این کار را انجام دهید میتوانید با احتاط و بدون اینکه صدمه ای به کاور وارد نماییم از لبه های پایین بصورت تکه تکه دور تا دور کاور را به سمت بیرون کشیده تا کامل این کاور از محل قرار گرفتنخود روی داشبورد جدا گردد . کاور بوسیله ی پین های نگهدارنده روی داشبورد نصب شده و پیپ نمیباشد . و با کمی کشیدن به سمت بیرون جدا میگردد . برخی دیگر با ابزار هایی تیغه مانند از جنس پلاستیک استفاده میکنند و لبه ها را اهرم نموده و دورتادور لبه کاور را آزاد نموده تا اینکه کامل این کاور جدا گردد . 

در مواردی که تشخیص میدهید شما به تنهایی نمیتوانید کاور تزئیناتی را جدا کنید از اعضای خانواده یا از یک تزئینات خودرو کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند . 

پس از جدا نمودن این کاور 4 پیچ رادیوپخش را با استفاده از پیپ گوشتی ستاره ای T 20  باز نموده و پس از بازکردن هر 4 پیچ رادیوپخش را بیرون بیاورید . 

غیر از این 4 پیچ رادیوپخش از قسمت دیگری متصل نمیباشد . پس اگر احساس کردید پس از باز نمودن این 4 پیچ کمی رادیوپخش در محل خود گیر میباشد اینطور نیست و با کمی جابجا کردن به چپ و راست رادیوپخش آزاد میگردد و میتوانید پخش را بیرون بیاورید . 

سپس تصویر بارکد روی رادیوپخش را با استفاده از تلفن همراه گرفته و به برای ما ارسال بفرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن رادیوپخشتان مجدداً فعال و قابل استفاده گردد .

 

اگر رادیوپخش خودروی رنوی شما هم پس از تعویض باتری قفل شده و قابل استفاده نمیباشد ، فقط لازم است تصویر بارکد رادیوپخش خودروی رنوی خود را از طریق واتساپ بیزنس ما ارسال کرده ، پس از پرداخت کارمزد آنلاک بلافاصله کد اختصاصی رادیوپخش خودروی رنوی شما خدمتتان ارسال میگردد .

 

 

                                          

 

کد فعالسازی انواع رادیوپخش لمسی و دکمه دار رنو

لطفا از ارسال بارکدهای بی ربط یا بارکد سویچ یا کارت خودرو جهت سافارش کد فعالسازی رادیو پخش خودداری فرمایید . 

لطفا سئوالات و مطالب بی ربط به فعالسازی رادیوپخش رنو را واتساپ یا پیامک نفرمایید و مشکلات و مسائل فنی دیگر را از طریق موتور جستجوی گوگل یا بینگ میتوانید جستجو بفرمایید . 

برای سفارش کد فعالسازی رادیوپخش ارسال شناسه یا تصویر بارکد بدنه ی رادیوپخش خودروی رنو الزامی میباشد . 

اخبار و رویدادها

فروشگاه آنلاین کد فعالسازی رادیوپخش انواع رنو
فروشگاه آنلاین کد فعالسازی رادیوپخش انواع رنو
بصورت آنلاین و فوری و بدون معطلی کد رادیوپخش خود را سفارش دهید
برای سفارش کد فعاسازی رادیوپخش ارسال تصویر بارکد الزامیست.
برای سفارش کد فعاسازی رادیوپخش ارسال تصویر بارکد الزامیست.
برای سفارش فوری و غیر حضوری کد تنها تصویر بارکد رادیوپخش کافیست

رادیو پخش انواع خودروی رنو داخلی و وارداتی و داچیا (داشیا) توسط ما آنلاک (فعال) میگردد .