Cd-Radio Renault Scenic II 8200300860 - Jetzt kaufen!

 

 

بازیابی و فعال نمودن رادیوپخش رنو مگان بعد از تعویض باتری

توجه : این روش فقط مخصوص "خودروی رنو مگان" 1600 و 2000 میباشد و در دیگر محصولات رنو کاربردی نیست و برای سفارش کد فعالسازی رادیوپخش دیگر خودروهای رنو فقط با ارسال تصویر بارکد یا شناسه 15 رقمی میتوانید کد اختصاصی پخش خود را دریافت نمایید .

برای دریافت فوری کد فعالسازی ضبط رنو مگان 1600 و 2000 بعد از تعویض باتری ، پخش را روشن نموده ، در حالتی که چهار صفر 0000 در صفحه ال سی دی مشاهده میگردد و صدای بوق از سیستم شنیده میشود ، بصورت همزمان دکمه 1 و 6 را نگهداشته ، حدودا بمدت سه تا پنج ثانیه ، سپس کدی که در صفحه نمایش پخش نمایان میشود را از طریق پیامک به 09981053600 ارسال نمایید . پس از پرداخت کارمزد به مبلغ 250 هزار تومان تا پایان سال 1403 (سال آینده کارمزد تغییر خواهد نمود) ، بلافاصله کد تضمینی و دائمی فعالسازی رادیوپخش مخصوص خودروی رنو مگان خود را دریافت نمایید . 

قابل ذکر است کد رادیوپخش شما در خودروی مگان دیگری کاربردی نداشته و فقط رادیوپخش خودروی شما را فعال خواهد نمود .

در صورتی که با روش فوق موفق نشدید یا با error مواجه شدید ، نگران نباشید ، پخش خودرو را از محل نصب بیرون آورده ، یک لیبل یا برچسب بر روی بدنه ی فلزی پخش یا کنار آن چسبانده شده است ، تصویر آن لیبل یا برچسب را از طریق واتساپ 09981053600 ارسال بفرمایید .

کارمزد فعالسازی به مبلغ 250 هزار تومان میباشد (تا پایان سال 1403)

  • کد اختصاصی و منحصر بفرد میباشد و در خودروهای مشابه خودروی شما کاربردی ندارد .
  • کد دائمی و همیشگی میباشد و بعد از هربار قطع و وصل سرباتری از همین کد میتوانید استفاده کنید .
  • کد تضمینی میباشد و در صورتی که پخش شما فعال نگردد وجه پرداختی 100% خدمت شما عودت داده میشود .onlineradiocode
ارائه دهنده کد فعالسازی انواع و اقسام مختلف خودروهای سواری رنو وارداتی و داخلی

لطفا توجه بفرمایید :

قابل ذکر است رادیوپخش رنو تندر 90 و پارس تندر و انواع رنو ساندرو تنها خودروهای رنو هستند که با کد چهار صفر 0000 فعال میشوند ، فقط برای تایید کد جهت سمت راست دکمه چهار جهتی را فشار دهید .

روش فعالسازی پخش تندر و ساندرو :

بعد از اتصال مجدد سرباتری در پنل رادیوپخش کد چهار صفر 0000 بصورت پیشفرض نمایش داده میشد . فصط کافیست شما جهت سمت راست یا تایید کد را بفشارید تا کد پخش تایید شده وپخش مجددا فعال گردد . 

این اطلاعات در هیچ سایتی موجود نمیباشد و حق انتشار فقط با ذکر منبع مجاز میباشد  .